Logo Image
eMoDB.LT2: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai – antrasis etapas

Gerbiamieji mokslininkai, dėstytojai, doktorantai ir magistrantai,

Atliekamas mokslininkų ir kitų tyrėjų naudojimosi elektroniniais mokslo informacijos šaltiniais ugdymo poreikio apimties ir sudėties mokslinis tyrimas. Jis yra šiuo metu įgyvendinamo projekto „eMoDB.LT2: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai – antrasis etapas“ dalis.

Maloniai kviečiame aktyviai reikšti savo nuomonę ir pageidavimus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi priimant sprendimus dėl duomenų bazių įsigijimo ir mokymų organizavimo.

Prašytume pažymėti Jums tinkamus atsakymus. Anketos pildymui sugaišite 15-20 min. Anketą galima užpildyti per kelis kartus. Jeigu nespėjate baigti, galite išsaugoti užpildytas dalis ir baigti anketą pildyti vėliau.  

 * - raudona žvaigždute pažymėti klausimai yra privalomi. Neatsakius į juos, sistema neleis pildyti anketos toliau. Apie privatumą
Ši apklausa yra anoniminė.
Apklausos įrašai neturės informacijos, pagal kurią Jus būtų galima identifikuoti, nebent pačioje apklausoje bus specialus klausimas. Jei Jūs atidarydamas apklausą panaudojote identifikuojančią žymą, galite būti užtikrintas, kad ši žyma nebus saugoma kartu su Jūsų atsakymais. Ji laikoma atskiroje duomenų bazėje ir bus naudojama tik nustatant ar Jūs baigėte (ar nebaigėte) atlikti apklausą. Identifikavimo žymos susiejimas su apklausos atsakymais yra neįmanomas.